Податки. - 2 Січня 2013 - "Ваш Дім". Масив "Пасічний"
Меню сайту
Опитування
Чи задоволенні Ви роботою ОСББ?
Всього відповідей: 24
Форма входу

Instagram

Ваш Дім. Масив "Пасічний".

Instagram Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » 2013 » Січень » 2 » Податки.
11:01
Податки.
Із 1 січня платитимемо податок на нерухоме майно

Із 1 січня 2013 року починає діяти стаття 265 Податкового кодексу, згідно з якою запроваджується податок на нерухоме майно, відмінний від земельної ділянки.
Відповідні зміни до Податкового кодексу внесені законом №4834 від 24 травня 2012 року, який набув чинності з 1 липня цього року, нагадує "Інтерфакс-Україна".

Нововведення пов'язане з тим, що база оподаткування на нерухоме майно обчислюється на підставі даних Державного реєстру прав на нерухоме майно, який згідно з законом "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення реалізації прав на нерухоме майно та їх обмежень обтяжень при їх державній реєстрації" запроваджується з 1 січня 2013 року.

До платників податку на нерухоме майно належать власники об'єктів житлової нерухомості - фізичні особи, а також юридичні особи, які створені, зареєстровані та провадять діяльність відповідно до законодавства України.

Податківці ще на початку грудня попередили, що нормами Податкового кодексу України звільняються від оподаткування квартири площею до 120 кв. метрів, житлові будинки площею до 250 кв. метрів, садові або дачні будинки, об'єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім'ям та прийомним сім'ям, у яких виховується троє і більше дітей.

Згідно з вимогами Податкового кодексу України ставки цього податку встановлюють місцеві ради.

У Києві, наприклад, ставка податку за 1 кв. м. житлової площі визначена рішенням Київської міськради від 23 червня 2011 №242/5629:
1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року - для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м., і житлових будинків, площа яких не перевищує 500 кв. м.;
2,7% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року - для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. м., і житлових будинків, площа яких перевищує 500 кв. р.
Податок нараховує орган державної податкової служби.
Терміни сплати для фізичних осіб - протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення, для юридичних осіб - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, які відображаються в щорічній податковій декларації.

Взято тут.
 
Переглядів: 243 | Додав: superpia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2016