Меню сайту
Категорії розділу
Опитування
Чи задоволенні Ви роботою ОСББ?
Всього відповідей: 26
Форма входу

Instagram

Ваш Дім. Масив "Пасічний".

Instagram Вітаю Вас Гість

 
 FAQ
Головна » FAQ » Сантехніка [ Додати питання ]


Як вибрати унітаз
 
Сучасні магазини сантехніки пропонують величезний вибір унітазів різних типів і моделей, що відрізняються між собою матеріалом виготовлення, розмірами й квітами, конструкцією бачка й багатьма іншими факторами. Деякі представлені моделі звичні й традиційні, а деякі просто вражають застосуванням незвичайних матеріалів і сучасних високих технологій. Тому перед тим як вибрати унітаз, що підходить саме для Вашого будинку необхідно ретельно проаналізувати інформацію про сучасні унітази Визначитися з типом унітаза бажано ще до походу в магазин, інакше вже в торговому центрі можна розгубитися серед величезного вибору моделей і колірної розмаїтості
 
Основні типи унітазів
 
Сьогодні існує великий вибір унітазів, які діляться на три основних типи:
напольні, моделиприставні моделі (кріпляться до стіни й підлоги), підвісні конструкції унітазів
 
Різні типи призначені для зовсім різних розмірів приміщень і переваг споживачів.
 
Розглянемо більш детально переваги й недоліки найпоширеніших типів і як для себе вибрати правильний унітаз.
 
- Напольні унітази кріплять спеціальними болтами, які не створюють труднощів при заміні й майже не помітні. Установити напольную модель унітаза залежно від розмірів приміщення можна практично в будь-якому місці приміщення: у куті, посередине або біля стіни. Унітаз установлюють на підлозі з механізмом змиву й сидінням. Зливальний механізм конструкції відрізняється довговічністю й надійністю, а злив у каналізацію: горизонтальним, косим або вертикальним.
- Приставні унітази дуже компактні й можуть установлюватися зі схованим бачком. Монтується така система набагато простіше й значно дешевше "інсталяційної”, тому що для їхньої установки не використовують спеціальні арматури. Кріплення зливального бачка здійснюють у сантехнічній шафі, тому простір такий унітаз по глибині займає на 10 см менше, ніж традиційна напольная конструкція.
- Підвісна конструкція унітазів з убудованою системою інсталяції тільки завойовує довіру наших споживачів. Поки через дорожнечу самих моделей і складностей в установці цей вид ставиться до елітної сантехніки. Однак якщо Ви хочете вибрати гарний унітаз, що займає невелику площу, то зверніть увагу на цю модель. В усьому світі цей тип унітазів користується заслуженою популярністю вже протягом десятків літ Основні переваги підвісних унітазів: відмінний зовнішній видекономия местабесшумностьудобство при уборкебольшой вибір стильового решениянадежность (розрахований на експлуатаційну вагу до 400 кг)
 
Як правильно вибрати унітаз по матеріалі виготовлення

Матеріали, з яких роблять сучасні унітази, можуть бути різні. Є виробу із чавуну, порцеляни, напівпорцеляни, пластику, фаянсу, і навіть із дерева, що оброблено спеціальним покриттям. Самі популярні моделі унітазів – це керамічні вироби з порцеляни й фаянсу Порцелянові моделі коштують дорожче й мають більше презентабельний вид. В останні роки дизайнери різних виробників стилістично прикрашають унітази малюнками під гжель або баварський розпис, обробляють позолоттю або тисненням срібла. Ці моделі, як правило, виробляються в ансамблі з умивальником і аксесуарами і є гарним атрибутом будь-якої ванної кімнати. Порцелянові моделі більше довговічні й прості у відході, мають відмінний блиск і глазуроване покриття. Фаянсові унітази мають найбільше поширення серед різних вітчизняних і західних виробників. Різноманітні моделі, надійність і довговічність, а також великий спектр колірних рішень зробили фаянсові унітази найпоширенішими серед наших споживачів. Не рекомендується здобувати унітази із чавуну. Справа в тому, що незважаючи на спеціальне захисне емальоване покриття через вплив металу холодною поверхнею на організм ці моделі не роблять відчуття обстановки затишку й комфорту. До того ж, емаль, що покриває чавун, при неякісній обробці або механічному впливі може лопнути або тріснути. Унітази з інших матеріалів: скла, дерева, мармуру або елітних дорогоцінних і металів, - це, як правило, данина статусу й моді, а не практичності й довговічності. Такі вироби, як правило, виробники виготовляють на замовлення
 
Бачок і механізми змиву унітазів
 
Бачки унітазів бувають двох основних видів: підвісні (розташовані високо), і низько розташовувані. Найбільшим попитом користуються низько розташовувані бачки По-перше, такі конструкції смотрятся краще й современнее. До того модель із бачком з низького розташування візуально створює в приміщенні відчуття більшого простору По-друге, їхні низькі бачки йдуть уже в компакте з унітазом і їх легше встановлювати По-третє, низьке розташування істотно полегшують відхід. Можна без праці витерти бачок від пилу або полагодити його.
 
Як вибрати кольоровий унітаз
 
Палітра розцвічень сучасних унітазів, може мати самий широкий спектр квітів і відтінків. Вибирати унітаз під колір стін туалету краще не з дешевих, тому що в них використовують тонке неякісне кольорове покриття глазур'ю, для зменшення матеріальних витрат. Тому й невелика собівартість уже готових виробів. Таке покриття швидко лопне, або від основного матеріалу будуть іти постійно невеликі тріщинки в прогресуючому процесі. Віддаючи перевагу кольоровим моделям унітаза, просите сертифікат якості виробника й звертайте увагу на рівномірне фарбування знизу унітаза
 
Вибираємо кріплення унітаза й сидіння
 
При виборі унітаза, зверніть увагу на механізм кріплення, що фіксує кришку з навкруги на чаші виробу. Бажано, щоб він билс металевими болтами. По-перше, цей вид кріплення значно надійніше, ніж пластикові болти, прослужить набагато довше, не розхитуючись і не ламаючись. По-друге, металеві кріплення часто зроблені так, що в кола платформа механізму небагато піднята, що значно полегшує збирання Сидіння для унітаза також формує вигляд приміщення значною мірою. Більшість виробників звичайно комплектують унітази вже убудованими сидіннями, і зовсім правильно роблять, тому що моделей унітазів сьогодні багато, а єдиних стандартів їхніх розмірів і кріплень ні, тому доводиться шукати підходяще коло дуже довго. Самі популярні моделі сидінь: Пластикові кола, однотонні або з різними малюнками. Сидіння-Подушки зі спеціальних синтетичних матеріалів, що м'яко амортизують при посадці, із квіточками, орнаментами й візерунками. Моделі, оббиті шкірою або хутром. Якісне дерево рідких порід. Позолочені кола, інкрустовані дорогими каменями Вибір сучасних унітазів сьогодні величезний, варто тільки ретельно придивитися до них і вивчити всієї їхньої функції й можливості
 
Взято тут.

Як правильно вибрати бойлер?

Ви вже задалися питанням: як вибрати бойлер? Тоді для початку вам необхідно визначитися, яка саме модель буде відповідати вашим вимогам, іншими словами, вам потрібно мати чітке уявлення про майбутню покупку. Тобто потрібно виділити кілька основних моментів, на які обов'язково варто звернути увагу: джерело споживання бойлера, його потужність, обсяг і внутрішнє покриття бака-нагрівача. Існує ще маса нюансів, які теж варто уточнити перед покупкою бойлера.

Для початку позначимо: що таке бойлер? Бойлер - це нагрівач накопичувального типу. Ще бойлером називають систему, що складається з нагрівального елемента і бака для нагріву води, причому нагрівання відбувається до необхідної вам температури. Постійне споживання гарячої води в побутових цілях, починаючи від миття посуду і закінчуючи купанням дитини, робить бойлер просто незамінним приладом. А для того, щоб ви змогли придбати хороший агрегат, і щоб він прослужив вам якомога більше часу, вам слід знати: на що конкретно варто звернути увагу при виборі та купівлі даного пристрою. Про це зараз і піде мова.

Джерело споживання водонагрівача.
Усі бойлери за способом харчування можна розділити на газові та електричні. Природно вибір залишається за вами, я лише наведу ряд достоїнств і недоліків і того, й іншого.
Отже, електричні бойлери споживають енергію від звичайної електромережі, приблизно 1 - 3 (рідше 6) КВт. Газові бойлери більш потужні, їм необхідно 4 КВт енергії. Отже, електричний бойлер, на відміну від газового, витрачає більше часу, щоб нагріти воду. Та й «джерело живлення» електричного бойлера обійдеться вам у велику суму ніж газового.

Є ще один важливий момент: після покупки електричного бойлера ви можете його самостійно встановити і користуватися собі на втіху, чого не можна сказати про газовий, так як газовий бойлер вимагає наявності димоходу, а самостійно робити його не рекомендується. Тому в останньому випадку вам не обійтися без спеціально навчених майстрів.

Обсяг і покриття бака.
Об'єм бака - це той показник води, яка буде міститися в бойлер. А значить, перед покупкою останнього вам потрібно прикинути, скільки гарячої води необхідно на побутові потреби всієї вашої сім'ї. Крім того бак варто вибирати, так би мовити, з деяким «запасом», адже зайвої води не буває. Але пам'ятайте і про те, що чим більше бак, тим більше енергії буде потрібно, щоб нагріти воду, відповідно, це відбитися і на вашому гаманці. Виходить, що якщо вам потрібна гаряча вода тільки лише для миття посуду, то бака об'ємом в 10 - 15 літрів буде цілком достатньо, а якщо ви ще плануєте приймати душ, то тоді варто вибирати бак обсягом не менше 80 літрів і т.д.

Покриття бака має бути тільки антикорозійним, інакше ви ризикуєте незабаром залишитися зовсім без бойлера, так як через корозію він швидко вийде з ладу. Тому, скупитися тут не варто.
Потужність бойлера.
Потужність бойлера - ця характеристика, яка визначає кількість витраченого часу на нагрівання води. Потужність нагрівача потрібно вибирати знову ж виходячи зі своїх потреб і матеріальних можливостей. Чим більше потужність - тим більше фінансові витрати.

Різні «корисності».
При відповіді на питання, як вибрати бойлер, орієнтуйтеся не тільки на головні (перераховані вище) характеристики, а й на наявність наступних елементів:
Термостат.
Термостат потрібен для візуального контролю над температурою. Дорожчі моделі бойлерів оснащуються додатковим термостатом з метою забезпечення більшої безпеки. До того ж цей елемент показує не тільки температуру води, але ще й її кількість в баку.

Теплоізоляційний шар.
Це спеціальний шар, який забезпечує підтримку тепла. Цей шар повинен бути достатньо хорошої якості, так як він відповідає за те, що вода залишиться гарячої у вимкненому режимі ще не менше 4 - 6 годин після її нагрівання.

Захисний ковпак кнопок.
Він покриває кнопки включення / виключення бойлера і зазвичай виготовляється з гуми. Захисний ковпак запобігає потраплянню бруду між кнопками і корпусом пристрою, а також захищає кнопки від випадкового натискання на них.
На цьому все. Сподіваюся, мої рекомендації допоможуть вам розібратися у безлічі різних моделей бойлерів, і придбати той, який підходить вам більше всього. Вдалого вибору!

Взято тут.

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024